Sprzęt

Jak wygląda prawdziwy Android? I czy Google Phone będzie „phone”

Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym czego dowiedział się Michael Arrington z TechCrunch. Informacje jakie „potwierdziło mu anonimowe źródło” brzmiały bardzo ciekawie. Mogliśmy się między innymi dowiedzieć, że urządzenie pojawi się na początku 2010 roku i przyćmi wszystko co do tej pory zostało stworzone.

Teraz nowe przecieki na temat Google Phone ma serwis Gizmodo. Zgodnie z tymi informacjami istnieje, działa i krąży po siedzibie koncernu prototyp telefonu. Tylko, że tak do końca nie jest to telefon. Urządzenie ma po prostu umożliwiać wykonywanie połączeń głosowych za pomocą usługi Google Voice.

Ma to działać pod kontrolą nieznanego dotąd Androida. Tajemnicze źródło Gizmodo twierdzi, że to co dotąd widzieliśmy nie było prawdziwym Androidem.

Jak więc będzie wyglądać prawdziwy Android? Tego na razie nie wiadomo. New York Times podaje, że Google Phone będzie korzystać z wersji Androida o nazwie kodowej Flan. Ma ona umożliwiać szybką obsługę grafiki 3D.

Jak zwykle nikt w Google nie chce oficjalnie potwierdzić informacji. Wygląda jednak na to, że tym razem Google Phone nie jest jedynie plotką. Zwłaszcza jeśli potwierdzi się wersja z usługami VoIP.

Zostaw komentarz

Connect with Facebook

palmtop.pl © copyrights 2000-2010
G-Point.biz