Sprzęt

Który smartphone najlepszy?

Strona toptechnews.com opublikowała swój ranking najlepszych dostępnych smartphone`ów.
Wynika z niego, że najlepsze smartphone`y to te, które posiadają system operacyjny Windows.

Kryteria konkursu to ilość zadań, które przeciętny pracownik korzystający ze smartphone`u może przy pomocy takiego urządzenia wykonać.

Na pierwszym miejscu znalazł się Samsung i730 dzięki posiadaniu niemal wszystkich niezbędnych funkcji ze szczególnym podkreśleniem możliwości pracy w sieci EV-DO, łączności bezprzewodowej BT oraz WiFi. Na uwagę zasługuje zdaniem recenzentów klawiatura wysuwana tego smartphone`u.

Na drugim miejscu znalazł się Treo 650. Nie wiedzieć czemu recenzenci „wbudowali” temu urządzeniu łączność WiFi, ale ogólnie przyjęty został bardzo dobrze z podkreśleniem dobrodziejstw płynących z szerokiej gamy oprogramowania niezależnych producentów.

Jako ostatni na podium znalazł się Audiovox XV6600, który pomimo uboższych funkcji dominuje nad rywalami większym ekranem.

Dziesiątkę zamykają kolejno Samsung p777, BlackBerry 7750, Audiovox SMT5600, BlackBerry 7100 i 7520, Motorola V3 RAZR, Samsung IP-A790.

Komentarze

 1. MarcinWitek pisze:

  Szkoda że jako kryterium nie uwzględniono jakosci i stabilności systemu operacyjnego jak też i samego hardwaru. Założę się że wyniki wyglądały by trochę inaczej :)

 2. DomkiWSłupsku pisze:

  :D Szajsung na prowadzeniu, no to Marcin będzie miał używanie :)))

 3. MarcinWitek pisze:

  Wrrrrrrrrrrrrrrr :)))))))))))))))))))))))))))))))

 4. DomkiWSłupsku pisze:

  Wogóle nie wiadomo jakie kryteria przyjęto. Nie ma żadnego komunikatora Nokii w pierwszej dziesiątce, a poza tym same Windowsy, może kryterium było “to co śmy widzieli i dotykali”??

Zostaw komentarz

Connect with Facebook

palmtop.pl © copyrights 2000-2012
G-Point.biz